«Ми активні, сильні, дужі і до спорту не байдужі»

Дата: 25.05.2021 15:26

Фото без опису25 травня на території Врадіївської гімназії відбулися змагання Врадіївської селищної територіальної громади « Ми активні, сильні, дужі і до спорту не байдужі».

На відкритті змагань до учасників звернувся голова методичного об’єднання вчителів фізичної культури та головний суддя змагань Олександр Мовчан, побажавши учасникам успіхів та чесної боротьби. Змагання проходили в 4 дисциплінах:
- вихід сили;
- стрибки з місця;
- стрибки зі скакалкою;
- легка атлетика, біг на дистанцію 30 м.

Боротьба за перше місце була напруженою та вирішилася лише в останній дисципліні, за додатковими показниками. Після впевненого початку та перемоги команди гімназії у дисципліні «вихід сили», команда Доброжанівської ЗОШ перемогла у двох наступних дисциплінах «стрибки з місця» та «стрибки зі скакалкою». Вирішальним став біг на дистанцію 30 метрів, долю переможця вирішили секунди, цей показник виявився кращим у команди Врадіївської гімназії, яка і здобула перемогу у змаганнях. На змаганнях були присутні та брали участь у суддівстві змагань вчитель фізичного виховання Врадіївської гімназії Василь Шишик, головний спеціаліст відділу освіти Врадіївської селищної ради Руслан Думан та завідувач сектору молоді та спорту Врадіївської селищної ради Руслан Бондаренко.