Відбулося засідання конкурсної комісії

Дата: 03.06.2021 15:32

Фото без опису03 червня 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії по відбору працівників комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Врадіївської селищної ради.

Засідання відбулося під головуванням заступника селищного голови Ірини Гончаренко, за участі заступника голови конкурсної комісії Оксани Василишиної, секретаря комісії Тетяна Арнаути та членів комісії Галини Албул, Миколи Сарахана, Людмили Сіряк.

В ході засідання було проведено оцінювання іспиту, складеного кандидатом у конкурсному відборі 02.06.2021 р., підведено підсумки та визначено переможцем конкурсного відбору на посаду директора комунальної установи «Центр професійного розвитку  педагогічних працівників  Врадіївської селищної ради» Панченко Ірину Миколаївну.