Відбулося засідання організаційного комітету

Дата: 04.06.2021 11:20

Фото без опису04 червня 2021 року, під головуванням селищного голови Миколи Москаленка, відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 25-ї річниці Конституції України, Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України у Врадіївській селищній раді.

На засіданні було обговорено план основних напрямків, відповідно до яких будуть організовуватися заходи пов’язані з вищевказаними святами, зокрема були розглянуті питання щодо:

• розгляду проекту рішення виконавчого комітету Врадіїської селищної ради «Про затвердження Положення про Дошку Пошани Врадіївської селищної ради, Положення про Почесну грамоту, Грамоту та Подяку Врадіївської селищної ради» та утворення організаційного комітету з підготовки та відзначення 25-ї річниці Конституції України, Дня Державного Прапора України та 30-ї  річниці незалежності України у Врадіївській селищній рад;
  • відзначення державних визначних дат та свят, професійних свят та інших у червні-липні 2021 року;
  • відзначення заходів у Врадіївській селищній раді 25-ї річниці Конституції України, Дня молоді, професійних та інших свят у червні-липні 2021 року.

В ході засідання намічено основні  напрямки роботи виконавчих органів  селищної ради для належного відзначення свят, а саме підготовку концертної програми, проведення тематичних виставок, надано доручення керівникам структурних підрозділів, підприємств та організацій щодо відзначення кращих працівників. До наступного засідання члени оргкомітету повинні   надати пропозиції з різноплановими заходами, які б задовольняли різновікові категорії мешканців громади під час святкувань.

Селищний голова Микола Москаленко наголосив на необхідності дотримання всіх протиепідемічних заходів під час святкових заходів, зокрема носіння масок та дотримання дистанції.