До уваги власників пасік!

Дата: 08.06.2021 08:27

Інформаційна довідка  щодо державної підтримки галузі тваринництва у 2021році.

Фото без описуПостановою КМУ від 07.02.2018р №107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва  та переробки сільськогосподарської продукції», зі змінами, затвердженими постановою КМУ від 12.05.2021р №517 передбачена  державна підтримка за наявні бджолосім’ї  у фізичних та юридичних осіб (далі дотація).

Дотація за  наявні бджолосім’ї – надається на безповоротній основі  юридичним та фізичним особам, які є власниками бджолосімей у розмірі 200,00 грн.  за кожну наявну бджолосім’ю. Максимальний розмір дотації становить 60000,00 грн. одному отримувачу.

Нараховується  дотація  фізичним особам на ту кількість бджолосімей, що зазначена у ветеренарно - санітарному паспорті   пасіки,  обстеження якої було проведено  Держпродспоживслужбою у поточному році, (для юридичних осіб по Ф №24).

Для нарахування дотації фізичним та юридичним особам необхідно надати слідуючі документи:
-копію ветеренарно-санітарного паспорту пасіки
-копію рішення про державну реєстрацію потужності
-копію довідки про відкриття рахунку в банку
-копію паспорта громадянина України (фіз. особам)
-копію документа , що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платника податків (ідентифікаційний код) (фіз. особам)
-довідку видану органом місцевого самоврядування  про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останю звітну дату на момент надання документів .
-копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількості сільськогосподарських тварин (форма №24) на останю звітну дату (юридичні особи).

Для отримання більш детальної інформації звертатись у відділ економіки, інвестицій  та комунальної власності Врадіївської селищної ради.