Інтерактивний захід для дітей

Дата: 10.06.2021 11:19

Фото без описуЛітній відпочинок може бути корисним не тільки для здоров’я, а й для пізнання чогось нового та цікавого. Перед початком літніх канікул 7 червня 2021 року фахівцем Врадіївської районної філії Миколаївського ОЦЗ Іванною Карпінською було проведено інтерактивний захід «Ким я стану, коли виросту?» в якому взяли участь 15-ть вихованців гуртка малювання Врадіївського будинку дитячої творчості.

Мета заходу – розширити і закріпити знання про різні типи професій, поглибити у дітей усвідомлення того, що добробут нашої країни і всіх громадян примножується працею; викликати відчуття поваги до різних професій та прагнення сумлінно працювати.

Програма заходу була дуже насиченою та проходила в цікавій ігровій формі, так як ігрова форма та цікава подача інформації сприяє розширенню знань дітей про професії різних сфер діяльності. Зокрема з дітлахами проведено інтерактивну гру «Вгадай професію», діти відгадували загадки, розгадували ребуси, обговорювали яка професія є важливішою і дійшли до висновку, що усі професії важливі.

По завершенні заходу усіх учасників нагороджено призами від служби зайнятості.