Привітання дільничних офіцерів поліції

Дата: 18.06.2021 14:34

Фото без описуЩороку 18 червня дільничні відзначають своє професійне свято – День дільничного офіцера поліції. Свято започаткували в 2004 році згідно з наказом Міністра внутрішніх справ України. Слід зазначити, що ця професія по праву вважається однією з найвідповідальніших та найважчих. Обов’язки дільничних дуже різноманітні: захист громадян, охорона порядку, профілактична робота, тощо. Саме від роботи дільничного залежить спокій мешканців населених пунктів.

З нагоди професійного свята  привітати дільничних офіцерів відділення поліції № 2 Первомайського РВП ГУНП в Миколаївській області прибули селищний голова Микола Москаленко та заступник селищного голови з питань роботи виконавчих органів Іван Коломійчук.

За зразкове виконання службових обов’язків, вагомий внесок у підтримання правопорядку дільниць, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди святкування Дня дільничного офіцера поліції селищний голова нагородив грамотою Врадіївської селищної ради  Бриковця Володимира Миколайовича - старшого дільничного офіцера  поліції,  капітан поліції; Кибика Олександра Анатолійовича - заступника начальника з превентивної діяльності, капітан поліції; Шептицького Юрія Дмитровича -  начальника сектору превенції, капітан поліції; Брединського Станіслава Олександровича - дільничного офіцера поліції,  старший лейтенант поліції; Сєрєбрєннікова Дмитра Сергійовича -  дільничного офіцера поліції ,старший  лейтенант поліції.

«Нелегкі робочі будні вимагають від кожного дільничного офіцера поліції високого професіоналізму, повної віддачі сил та постійної готовності до самопожертви заради тих, хто потрапив у біду. Але тільки спільними зусиллями можна досягти високих результатів на благо громади та добробуту її мешканців», - сказав, вітаючи дільничних з професійним святом, селищний голова Микола Москаленко. Також, очільник громади побажав міцного здоров’я, спокою і достатку, мужності, витримки, високих професійних здобутків у справі забезпечення громадського порядку.