Державна підтримка АПК у 2021 році

Дата: 23.06.2021 16:42

Фото без описуЗгідно інформації яка надійшла з Департамента агропромислового розвитку Миколаївської ОДА повідомляємо, що поточного ророку Уряд продовжує підтримку аграрного сектора Украї-ни, в тому числі сільгоспвиробників Миколаївщини.

Державна підтримка спрямована на здешевлення банківських кредитів, залучених на покриття виробничих витрат та придбання основних засобів, здешевлення вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, розвиток садівництва та виноградарства, підтримку фермерських господарств, тваринницької та переробної галузей.

Передбачається фінансування нових напрямів: підтримка виробників картоплі, нішових культур, органічної продукції та сільськогосподарських товаровиробників, які використовують меліоративні землі.

До вашої уваги інформаційна довідка про державну підтримку АПК-2021 та інформація про дотацію за утримання кіз та овець.