Привітання селищного голови з Днем молоді

Дата: 27.06.2021 08:30

Фото без описуШановна молодь! Щиро вітаю вас з прекрасним літнім святом оптимізму, енергії та світлих надій – З Днем молоді!

Молодість – це час мрій і пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями і досягненнями. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. У ваших долонях весь світ, перед вами тисячі доріг. Кожен з вас може вибрати свою. Але який би шлях ви не обрали, я бажаю, щоб в першу чергу, кожен з вас став людиною, людиною з великої літери, яка вміє цінувати вічні цінності, такі, як доброта, совість, любов, честь і гідність.

Саме молодь «завтра» візьме на себе відповідальність за наш край, нашу Батьківщину, її подальший розвиток, за долю старшого покоління. Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього. Ваші енергія і здорова амбітність, міцні і ґрунтовні знання, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі та на виробництві, у спорті та мистецтві, у громадському житті.

Тож будьте здорові і щасливі! Нехай ніколи не вичерпається ваш оптимізм, творча енергія, віра в добро та удачу!

Бажаю вам мирного сьогодення та процвітаючого майбутнього , світлої долі злагоди і здійснення всіх ваших мрій і задумів в усіх починаннях!

Залишайтеся молодими, любіть життя! Прагніть до нових перемог і звершень! Зі святом!

З повагою, селищний голова
Микола МОСКАЛЕНКО