Миколаївської області

Турнір з міні-футболу у Врадіївці з нагоди Дня молоді

Дата: 27.06.2021 16:26
Кількість переглядів: 252

Фото без опису27 червня з нагоди Дня молоді в Україні на футбольному майданчику Врадіївської районної гімназії було організовано турнір з міні – футболу. Участь у турнірі взяли 6 команд які були розділені на дві групи.  У першій групі змагалися команди «МНС» , «Сонечко» та команда «Ю-14». Результати матчів у групі:
МНС – Сонечко – 1:5, Сонечко – Ю14 -11:2, Ю14 – МНС - 4:6
У другій групі змагалися команди «ДЮСШ», «Динамо» та команда «Бондзю»
Результати матчів у групі: ДЮСШ – Динамо – 6:4, Динамо – Бондзю – 2:6, ДЮСШ – Бондзю 5:4.

Справжньою перлиною турніру по напрузі, по емоціях, красі голів та сейвів воротарів став поєдинок у другій групі за право зіграти у фіналі, поєдинок між командами ДЮСШ та Бондзю 5:4. Команда Бондзю відкрила рахунок красивим голом зі штрафного у самісінький верхній кут воріт. ДЮСШ зуміла зрівняти рахунок, матч тримав усіх у напрузі, воротарі не раз рятували свої команди. Гравці  команди Бондзю зуміли не тільки вийти вперед, але і як здавалося усім забезпечили собі гольовий гандикап який дозволяє чекати фінального свистка та виходу у фінал, проте воля до перемоги команди ДЮСШ, можливо з втратою концентрації команди Бондзю і за 7 хвилин до фінального свистка команда ДЮСШ вириває перемогу та путівку у фінал. Без перебільшення гра яка гідна фіналу.

Перепочивши хвилин 5 команда Бондзю зійшлася з командою МНС у матчі за третє місце, як результат напружена гра, команди по черзі обмінювалися голоми, відбирали одне у одного ініціативу. Втома вдавалася в знаки, але команда Бондзю все таки здобула комфортну перевагу 6:4. У фіналі команда ДЮСШ впевнено здобула перемогу над командою Сонечко з рахунком 8:2.
По завершені турніру  трійка призерів були відзначені грамотами та медалями.

Хочеться подякувати за суддівство під час проведення матчів та організаційну допомогу Віктору Григорьєву  та Олександру Боровику.