Привітання з Днем працівника державної податкової служби України

Дата: 02.07.2021 09:36

Фото без описуШановні працівники податкової служби! Прийміть найщиріші привітання з нагоди вашого професійного свята.

Це свято усіх, хто професіоналізмом, сумлінням та наполегливістю забезпечує надзвичайно важливу справу – наповнення державної скарбниці.

Своєю помітною працею Ви, податківці, сприяєте зміцненню фінансової дисципліни, поступовому наведенню порядку в розрахунках і платежах. Саме завдяки Вашій чіткій і злагодженій роботі держава виходить на більш стабільне, прогнозоване наповнення бюджетів усіх рівнів.

Від Вашої невичерпної енергії та наполегливості значною мірою залежить наповнення державної казни, вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед державою.

Сподіваюся, що Ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню партнерських відносин з платниками податків, впровадженню сучасних ефективних методів господарювання, підвищенню добробуту наших громадян.

Бажаємо Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, сімейного затишку та світлого майбутнього. Натхнення Вам у роботі та примноження внеску у зміцнення позитивних тенденцій вітчизняної економіки.

З повагою, селищний голова Микола Москаленко