У Врадіївській громаді відбулися народні гуляння Івана Купала

Дата: 07.07.2021 15:46

Фото без описуІвана Купала — стародавнє, красиве, квітуче, романтичне літнє свято. У цей день згадуються слов’янські традиції, шанують природні стихії сонця, води, трав і квітів, а ще молодості і любові. Свято Купала — одне з давніх свят східних слов’ян.

Є повір’я, що ніч на Івана Купала треба зустрічати на природі в галасливій компанії, тож 06 липня 2021 року жителі громади долучилися до цього стародавнього та трохи містичного свята. Художня самодіяльність Врадіївського РБК та Будинку дитячої творчості дивувала глядачів традиціями святкування цього магічного дійства.

На початку програми зі словами привітання до присутніх звернувся селищний голова Микола Москаленко, побажав всім   щастя, здоров’я, радості й достатку, а на святі гарного відпочинку! Микола Леонідович відмітив, що дуже радий бачити нашу громаду такою дружньою та згуртованою, яка вміє не тільки працювати, але й ще гарно відпочивати та веселитися.

На всіх присутніх гостей свята чекала театралізована тематична вистава, обрядові пісні, цікаві ігри та веселі конкурси, а також традиційне купальське вогнище.

Справжньою окрасою святкової програми стали виступи  танцювального колективу «Фантазія», які виконали надзвичайно ніжні та чуттєві хореографічні композиції.

Народне гуляння продовжилося запальною дискотекою в ритмах купальської ночі.