Шановні роботодавці Врадіївської громади!

Дата: 09.07.2021 15:46

Фото без описуДо Ваших послуг у службі зайнятості працює консультант роботодавця.Ваш особистий консультант допоможе здійснити підбір претендентів у разі поточної потреби у кадрах на Вашому підприємстві, а також сформувати кадровий резерв, адже служба зайнятості володіє найбільшою базою шукачів роботи та безробітних, які розподілені на профільні групи, що сприяє оперативному підбору потрібних роботодавцю фахівців.

Крім того, саме консультант має можливість організувати та здійснити підготовку або підвищення кваліфікації кадрів під Ваше замовлення, зокрема, в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, які орієнтовані на навчання та оснащені сучасним обладнанням.

Служба зайнятості надає спеціалізовані послуги, що враховують особливості та потреби кожного окремого підприємства.