Фотоконкурс «Краєвиди Первомайщини крізь призму об’єктива»

Дата: 22.07.2021 13:59

Фото без описуПервомайська районна рада оголошує фотоконкурс «Краєвиди Первомайщини крізь призму об’єктива», приурочений до 30-річчя Незалежності України.

У Конкурсі можуть брати участь мешканці територіальних громад Первомайського району незалежно від рівня освіти, набутого фаху та віку. Кількість учасників від однієї територіальної громади не обмежується.

Учасники надсилають фотографії у форматі JPEG на електронну пошту Первомайської районної ради (prrairada@ukr.net) або на адресу Первомайської районної ради (55213, вул. Чкалова, 12, м. Первомайськ, Миколаївська обл.) з 22 липня по 10 серпня 2021 року. Підведення підсумків 11 серпня 2021 року та оголошення переможців Конкурсу 19 серпня 2021 року.

Переможцями Конкурсу є учасники, які набрали найбільшу кількість балів та посіли І, ІІ та ІІІ місця за результатами підбиття підсумків конкурсної комісії.

Конкурсом передбачено додатково наступні номінації фоторобіт Первомайщини:
-    Річки, як джерело життя;
-    Невідомі куточки рідного краю;
-    Безмежний небокрай;
-    Безкрає поле;
-    Природа створює свої творіння.

Учасники зобов’язані дотримуватися вимог Положення про фотоконкурс. Ознайомитись з Положенням можна на сайті Первомайської райдержадміністрації у розділі «Районна Рада» підрозділі «Оголошення» (https://pervomaysk.mk.gov.ua/).  Для участі в Конкурсі учасники подають заявку на участь у фотоконкурсі «Краєвиди Первомайщини крізь призму об’єктива» за формою згідно з додатком 1 до Положення, фотографію краєвиду у форматі JPEG, згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2, 3 до Положення, дозвіл на публікацію фоторобіт згідно з додатком 4 до Положення.

Переможців Конкурсу (I, II, III місця) нагороджують грамотами та цінними подарунками.

Переможців у номінаціях «Річки, як джерело життя», «Невідомі куточки рідного краю», «Безмежний небокрай», «Безкрає поле», та «Природа створює свої творіння» нагороджують цінними подарунками.

Додаток: Положення про фотоконкурс «Краєвиди Первомайщини крізь призму об’єктива»