"ЧИСТО НЕ ТАМ, ДЕ ПРИБИРАЮТЬ, А ТАМ ДЕ НЕ СМІТЯТЬ"

Дата: 30.07.2021 09:40

Фото без опису

Сьогодні до Врадіївської селищної ради надійшло повідомлення про вивіз побутового сміття біля території центрального сміттєзвалища ,яке розташоване біля с.Адамівка, при виїзді з смт.Врадіївка .

Шановні земляки викидання сміття у місцях, спеціально не пристосованих для цієї мети, тягне за собою відповідальність, встановлену законом.

Так, у ст. 42 ЗУ “Про відходи” зазначено, що особи, винні в порушенні законодавства про відходи, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільну чи кримінальну відповідальність за порушення встановленого порядку поводження з відходами, що призвело або може призвести до забруднення навколишнього природного середовища, прямого чи опосередкованого шкідливого впливу на здоров’я людини та економічних збитків.

Будь ласка не викидайте сміття будь-де, для Вас працює комунальне підприємство «Злагода» Врадіївської селищної ради, яке розчищає проїзди для доступності Вам, заїхати на сміттєзвалище і викинути сміття.

Отже, давайте поважати в першу чергу себе, працю людей які потім за Вами це все будуть з дороги прибирати, не викидайте на дорозі та на узбіччі сміття, заїжджайте на територію сміттєзвалища.
Давайте будемо показувати гарний приклад для своїх дітей, внуків.
Нехай чистота та охайність стануть Вашою доброю звичкою.

ДЯКУЄМО