Відбувся турнір з футболу приурочений до 30-ї річниці незалежності України

Дата: 21.08.2021 16:28

21 серпня у місті Вознесенськ відбувся турнір з футболу приурочений до 30-ї річниці незалежності України. Участь у даному турнірі взяли 2 команди Врадіївської районної гімназії. Вихованці тренера Мовчана Олександра Васильовича 2012-2013 року народження та 2009-2010 року народження.

Обидві наші команди посіли призові місця, завоювавши срібні медалі, правильніше навіть буде сказати втратили золоті. Дуже прикро було показати впевнену, чемпіонську гру і отримати поразку від збірної команди Южноукраїнська з рахунком 3:2, проте було здобуто цінний ігровий досвід який вкрай необхідний юним футболістам.

За результатами турніру наші футболісти , а саме Шліхар Іван був визнаний найкращим голкіпером турніру, а Бондаренко Дмитро визнаний найкращим гравцем турніру. Приємно що наші футболісти не зосталися без підтримки і відчували домашню впевненість, яку їм передавали найдорожчі їхні вболівальники на трибунах, батьки та рідні які завжди супроводжують та підтримують наших спортсменів.

Поїздка на змагання стала можливою завдяки спонсорській допомозі заступника селищного голови Ю. Ханагяна та ПП «ВКП «КАРО».