Робочий візит народного депутата України Максима Дирдіна до КНП "Врадіївська ЦРЛ"

Дата: 25.08.2021 13:13

19 серпня 2021 року в рамках робочого візиту народний депутат України Максим Дирдін, депутат Миколаївської обласної ради Віталій Порхун, помічник народного депутата Євген Цушко, начальник відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування  Первомайської РДА  та секретар Врадіївської селищної ради Віталій Ростов завітали до КНП «Врадіївська центральна районна лікарня».

В ході візиту, народний депутат разом із головним лікарем КНП «Врадіївська центральна районна лікарня» Оксаною Ростовою, оглянули лікувальні корпуси медичного закладу та прилеглу до них територію, перевірили стан всіх відділень лікарні, завітали до КНП «Врадіївський районний центр ПМСД»,  поспілкувався з медиками.

Співробітники лікарні висловили щиру вдячність народному обранцю за суттєву допомогу не тільки лікарні, а й пацієнтам – жителям громади.

Під час спілкування з керівництвом громади та лікарні були висвітлені проблемні питання та нагальні потреби закладу, окреслені плани на майбутнє.