Засідання опалювального штабу Первомайського району з питання підготовки до опалювального періоду 2021-2022 рр.

Дата: 27.08.2021 11:35

Сьогодні, 27 серпня 2021 р., заступник селищного голови з питань роботи виконавчих органів Іван Коломійчук був запрошений на засідання опалювального штабу Первомайського району з питання підготовки до опалювального періоду 2021-2022 рр., яке провів перший заступник голови Первомайської райдержадміністрації Олег Юрченко.

Представники територіальних громад району, окрім Мигіїївської сільської ради, доповіли про стан підготовки зазначених закладів на своїй території та зазначили про основні проблемні питання.

Готовність бюджетних та соціальних закладів району наразі становить біля 75%.

На жаль Мигіївська сільська рада не вперше відзначається поганою виконавською дисципліною. Сподіваємося, що до опалювального періоду громада підготується своєчасно. За результатами наради надані відповідні доручення.