Вітаємо з Днем народження!

Дата: 28.08.2021 08:00

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ОКСАНУ АНДРІЇВНУ СКУМБРІЙ ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА ФІНАНСОВОГО ВІДДІЛУ ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, успіхів у будь-яких починаннях, сміливих планах та сподіваннях! Нехай надія, віра і любов супроводжують завжди Вас, а добрий ангел оберігає від усіх невдач. Кожен новий день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення. Нехай кожне сьогоднішнє привітання з Днем народження зарядить Вас позитивом і енергією, а всі побажання неодмінно здійсняться! Добра, миру та благополуччя сьогодні та повсякчас!

З повагою, селищний голова Микола МОСКАЛЕНКО та колектив працівників Врадіївської селищної ради