У Врадіївці вшанували пам'ять загиблих захисників України

Дата: 29.08.2021 10:43

29 серпня 2021 року  у Врадіївці відбулася скорботна хода та мітинг-реквієм, приурочений Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.

У заході взяли участь селищний голова Микола Москаленко, секретар селищної ради Віталій Ростов, заступники селищного голови Іван Коломійчк, Ірина Гончаренко, Юрій Ханагян, представники колективів державних установ, підприємств та організацій селища, правоохоронні органи, військовослужбовці, учасники бойових дій, громадськість.

Врадіївська громада долучилася до загальнонаціональної хвилини мовчання та вшанувала пам‘ять нашого земляка Сіньова Михайла Анатолійовича та всіх захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Після закінчення жалобної церемонії всі присутні поклали квіти соняхів до меморіальної дошки героя.