Привітання та відзначення підприємців з професійним святом!

Дата: 03.09.2021 11:00

Фото без описуЩиро вітаю енергійних, сміливих та наполегливих людей нашої громади із професійним святом - Днем підприємця, яке щороку відзначається у першу неділю вересня.

Займатися власною справою, розвиватися, ініціювати нові проекти, ризикувати – це дійсно велика праця, що заслуговує поваги і підтримки. Побудувавши свою власну справу ви розвиваєте не лише свій бізнес, а й економіку нашого рідного краю. Я хочу, щоб ви знали, що ваша ініціатива, знання і вміння дуже потрібні нашій громаді, лише разом ми зможемо забезпечити її самодостатність.

Сьогодні, 03 вересня 2021 року, напередодні свята, заступник селищного голови Іван Коломійчук відвідав безпосередньо на робочих місцях підприємців та відзначив Подякою Врадіївської селищної ради за сумлінну працю, розвиток підприємництва на території громади та вагомий внесок у наповнення селищного бюджету.

Бажаю усім вам, шановні, не зупинятися на досягнутому, нарощувати власні обсяги та прибутки і славити нашу громаду своєю професійністю. Міцного здоров'я вам, успіхів, злагоди в родині, мудрості в справах та нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проектів! Нехай доля завжди посміхається вам, а партнери ніколи не підводять.

З повагою, селищний голова, Микола Москаленко