На Миколаївщині за 2 місяці інспекційної кампанії легалізовано зайнятість 2730 працівників

Дата: 07.09.2021 13:17

Продовж липня - серпня  2021 року на Миколаївщині триває інспекційна кампанія Держпраці щодо виявлення незадекларованої праці. За результатами роботи інспекторів праці кількість застрахованих працівників у Миколаївській області зросла на 2730 осіб.

Інспектування посприяли прискоренню процесу декларування суб’єктами господарювання відносин з працівниками. Зокрема з 86 особами були підписані трудові угоди в період  перевірок, ще 3 особи працевлаштовані на виконання вимог припису інспекторів праці. Крім того, інформаційні повідомлення  про хід інспекційної кампанії,  переваги задекларованої праці та відповідальність за порушення  порядку допуску працівника до роботи дозволили достукатися до свідомості  роботодавців.

З 01 липня по 01 вересня   2021 року Управлінням Держпраці у Миколаївській області організовано 47 перевірок, в ході яких виявлено 188 незадекларованих працівників.

Варто відзначити, що у 28 перевірених платників єдиного податку 1-3 групи виявлено 74 незадекларованих працівники. За результатами заходів контролю інспекторами праці  складено протоколи про адміністративну відповідальність стосовно 18 роботодавців. З метою здобуття  працівниками втраченого страхового стажу  Управлінням Держпраці у Миколаївській області передало до Держаної податкової служби 13 матеріалів щодо донарахування єдиного соціального внеску та податку з доходів фізичних осіб.

Прес-служба Управління  Держпраці у Миколаївській області