До уваги жителів Врадіївської територіальної громади!

Дата: 07.09.2021 14:52

Фото без описуНаполегливо просимо Вас оглянути свої прибудинкові території на факт наявності карантинних бур’янів-алергенів, особливо амброзії полинолистої та знищити їх у найкоротший термін.

Для контролю по знищенню небезпечних карантинних бур’янів та забезпеченню фітосанітарного благополуччя на території громади працює група у складі представників державної екологічної  та фітосанітарної служби, які здійснюють рейди на факт виявлення порушення, за які передбачена адміністративна відповідальність.

Виконавчий комітет Врадіївської селищної ради закликає всіх небайдужих до свого здоров’я і здоров’я оточуючих та екологічного стану нашої громади до плідної співпраці по знищенню амброзії на власних, прилеглих та орендованих територіях.