Старт профорієнтаційної роботи

Дата: 16.09.2021 14:54

Вересень – пора профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю. З початком нового навчального року Врадіївською районною філією Миколаївського ОЦЗ розпочато й профорієнтаційну роботу в школах Врадіївської селищної ради.

Аби діти могли свідомо вибрати сферу майбутньої діяльності та дізнатися якомога більше інформації про світ професій 15 вересня 2021 року фахівцем з профорієнтації Врадіївської районної філії Миколаївського ОЦЗ Іванною Карпінською проведено профорієнтаційні заходи з учнями старших класів Доброжанівської та Новопавлівської шкіл.

В ході заходів школярі дізналися про правила та основні помилки при виборі професії, ознайомилися із ситуацією на ринку праці, світом та класифікацією професій тощо.

Також були поінформовані про послуги служби зайнятості для випускників загальноосвітніх шкіл у вирішенні питання вибору професії та працевлаштування. «Обирайте професію виважено, користуйтеся допомогою фахівців служби зайнятості, ми раді вам завжди допомогти»,  – зауважувала Іванна Андріївна наприкінці заходів.