Подорож до королівства творчості

Дата: 16.09.2021 16:06

Фото без опису           15 вересня Будинок дитячої творчості традиційно відчиняє свої двері для всіх дітей Врадіївщини. Святково прикрашений майданчик у центральному парку гостинно зустрів діток, їх батьків та педагогів. У ході програми яскраво висвітлювалася робота гуртків з різних напрямків.

Вихованці гуртків, які зайняли призові місця в обласних та ВсеукраЇнських конкурсах були нагороджені грамотами Департаменту освіти та науки, а переможиця Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Єдина родина» Зражевська Анастасія та її керівник Лука Лариса Анатоліївна отримали грошову винагороду від спонсора Ханагяна Юрія Карапетовича.

Вдало пройшла презентація гуртків художнього відділу та виставка робіт декоративного та образотворчого мистецтв.

По закінченню свята було запалено іменинні свічки на «Короваї дружби». Організатори свята пригостили малечу солодкими смаколиками.