Переваги офіційного працевлаштування працівників для роботодавця

Дата: 17.09.2021 09:56

Фото без описуКраща продуктивність праці
     Офіційно працевлаштований персонал відчуває себе захищеним, працює краще, рідше змінює роботу. Легальні працівники більш вмотивовані та ініціативні, ніж «нелегали».

Зменшення витрат
     Гідні умови праці також забезпечують кращу продуктивність Адже в такий спосіб роботодавець забезпечує себе від витрат та збитків через можливі зупинки виробництва, тривалу відсутність працівника на роботі, а також навчання нових працівників.

Залучення кваліфікованих фахівців
     Люди – найцінніший капітал будь-якого бізнесу. Працюючи «по-білому», ви зможете проводити конкурси на вакансії. Офіційне працевлаштування, комфортні умови праці, соціальні гарантії, нормований робочий день, навчання та кар’єрний ріст – допоможуть залучити та втримати досвідчених фахівців.

Доступ до нових ринків
     Працюючи відкрито та дотримуючись вимог законодавства, ви можете вийти на ринки інших країн, з якими Україна уклала угоди про вільну торгівлю.

Можливість залучати інвестиції
     Прозорі та законослухняні бізнеси мають більше можливостей отримати кредити для розширення справи, знайти українських й іноземних партнерів і вийти на фондові біржі.

Імідж соціально відповідального бізнесу
     Соціальна відповідальність – запорука надійної репутації. Опитування свідчать, що споживачі готові платити більше за товари та послуги бізнесу, який опікується соціальними проблемами, працює відкрито та надає гарантійне обслуговування.

Стабільні конкурентні переваги
     Скорочення витрат за рахунок незадекларованих працівників і невиконання законів — стратегія без перспектив, яка говорить про «короткозорість» роботодавця.

Фінансові стимули від держави
     Створюючи нові робочі місця, ви можете отримати державну підтримку.

Відсутність штрафів
     Економія на неофіційному працевлаштуванні — це ілюзія. Штрафи за порушення законодавства про працю суттєво вдарять по бюджету бізнесу. Приміром, за кожного «працівника-нелегала» роботодавцю доведеться сплатити 10 МЗП, що з 01.01.2021 року складає 60 000 грн.