Щорічно в Україні 22 вересня відзначають День партизанської слави.

Дата: 22.09.2021 08:42

Фото без описуТаке свято було засноване у 2001 році Указом Президента України для підтримки ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни 1941-1945 років. Саме цей день вважається початком підпільно-партизанського руху в нашій країні. Плине час, однак   пам’ять   про    спротив   та   непокору    ворогові закарбувалася у нашій національній пам”яті,   що стала  стрижнем єдності  поколінь.

Село Кримка  Кам”яномостівської сільської ради, відоме підпільним  рухом  молоді тих часів. Саме  учасники  «Партизанської  іскри», які були   розстріляні  фашистами 28 лютого 1943 року,  назавжди  будуть  прикладом патріотизму, незламного духу та безмежної  любові до рідної землі. Тільки наша пам'ять , наші справи на благо   свого народу, наша  честь і гідність у вчинках,  наша  гідна   праця    може  спокутувати    величезну    втрату   українського  народу.

Шкода, але учасників подій Другої світової війни майже не залишилось, проте  ми  щороку, щодня будемо пам’ятати тих, кому завдячуємо своїм життям.

Нехай квітне і примножує свої багатства наша   держава. Нехай  спільні успіхи додають наснаги працювати на благо людей для щасливого майбутнього рідної Первомайщини.

Інформацію взято зі сторінки Facebook Первомайської РДА