Привітання селищного голови з днем працівників дошкільної освіти

Дата: 27.09.2021 08:00

Фото без описуШановні працівники дошкільної освіти Врадіївської громади, щиро вітаю вас з професійним святом!

Від мудрості керівника дошкільного закладу, педагогічної майстерності, турботи, уваги, розуміння, любові вихователів та їх помічників, допомоги батьків залежить щасливе дитинство і подальша доля кожної дитини. Від виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху залежить майже все майбутнє.Тому саме на вас доля поклала відповідальність за творення майбутнього покоління української нації. Тож нехай ніколи не згасне світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії.

Бажаю, знаходити радість у кожному дні, кожній миті життя. Нехай позитивний настрій вас не покидає. Нехай ваші дітки будуть слухняними, здоровими і допитливими. Нехай робота приносить задоволення. Любові, достатку, здоров’я і побільше щасливих днів! Низький уклін вам за наполегливу працю, милосердя і людяність. Зичу вам міцного здоров’я, невичерпних сил, творчих задумів. Хай у родинах ваших панує мир, злагода і достаток, в серцях спокій та любов!

З повагою, від імені громади, селищний голова Микола Москаленко