Оголошення!

Дата: 30.09.2021 10:46

Фото без описуОГОЛОШЕННЯ
Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді детального плану території в смт Врадіївка Первомайського району Миколаївської області

Проект детального плану території розроблений з метою відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0.0455 га для будівництва 5-ти індивідуальних гаражів, за адресою: вул. Героїв Врадіївщини, б/н (біля будинку по вул. Герої Врадіївщини, 129), смт Врадіївка Первомайського району Миколаївської області.

До складу матеріалів ДПТ входять: оцінка сучасного стану території, архітектурно-планувальне та об’ємно-просторове рішення, схема розміщення території в планувальній структурі населеного пункту, план існуючого використання території поєднаний зі схемою проектних планувальних обмежень, схема організації руху транспорту, схема інженерних мереж та споруд, інженерно-технічні заходи цивільного захисту, охорона об’єктів культурної спадщини та інше.

Підставою для розроблення детального плану території є:
-     завдання на розроблення детального плану території;
-        витяг з рішення ХХХІУ сесії сьомого скликання Врадіївської селищної ради Миколаївської області від 24.07.2020 №4 , та витяг з рішення ХХХІ сесії сьомого скликання від 20.12.2019 №4;
-        вихідні дані для розроблення розділу ІТЗ ЦЗ;
-     заяви від: Багріна Руслана Олеговича, Багрін Тетяни Володимирівни,
Багрін Катерини Сергіївни, Столяра Сергія Олександровича, Багріна Вадима Олеговича;
-     наміри забудовника.

Замовники: Багрін Руслан Олегович, смт Врадіївка, вул. Суворова, 79;
Багрін Катерина Сергіївна, смт Врадіївка, вул. Суворова, 79;
Багрін Тетяна Володимирівна, смт Врадіївка, вул. Магістральна, 18;
Багрін Вадим Олегович, смт Врадіївка, вул. Магістральна, 18;
Столяр Сергій Олександрович, смт Врадіївка, вул. Суворова, 79;

Розробник проекту: ФОП «Сорокіна Л.В.», кваліфікаційний сертифікат АР №002918, вул. Герцена, 28-А, м. Первомайськ Миколаївської області.

З проектом вищезазначеного детального плану території можна ознайомитись у Врадіївській селищній раді в кабінеті начальника відділу архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій щоденно з 10:00 до 16:00 год,   вихідний – субота, неділя, та на офіційному веб - сайті Врадіївської селищної ради.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій та зауважень є начальник відділу архітектури, містобудування, ЖКГ, транспорту, благоустрою, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Сарахманюк Анатолій Ілліч, контактний номер телефона:  робочий – 9-11-30, моб. – (067) 780 23 93

Зауваження та пропозиції до проекту детального плану території  приймаються Врадіївською селищною радою у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місце проживання, особистим підписом заявника і має містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства України.
Строк подання пропозицій та зауважень з 30 вересня 2021 року до 1 листопада 2021 року.

Громадські слухання щодо врахування громадських
інтересів у проекті зазначеного детального плану території відбудуться  2 листопада 2021 року об 11:00 в приміщенні Врадіївської селищної ради по вул. Г. Врадіївщини, 126.