Привітання селищного голови з Днем юриста

Дата: 08.10.2021 08:00

Фото без описуШановні юристи, правозахисники! Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята — Дня юриста!

Ставши на стежку служителів Феміди Ви присвятили своє життя служінню його величності Закону, високим принципам права.

З нагоди професійного свята бажаємо Вам творчої наснаги, успіхів та  досягнень, витримки у складних ситуаціях і зважених рішень.

Нехай на Вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість, а творча наснага, професійний успіх і любов до своєї роботи ніколи не покидають Вас,  нехай здійснюються всі плани та задуми як на професійному, так і на життєвому поприщі.

Бажаємо Вам міцного здоров’я і щастя, миру та злагоди, добра і достатку. Будьте завжди гідними свого високого покликання.

З повагою, від імені громади, селищний голова Микола Москаленко