Вітання з Днем працівників соціальної сфери

Дата: 05.11.2021 08:00

Шановні працівники соціальної сфери!

Від щирого серця сьогодні хочемо привітати із професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – працівників соціальної сфери!

Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби.

Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Щиро дякуємо Вам за сумлінну працю і віримо: ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра.

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це Вам шана і повага в народі.

Переконані, що Вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашої громади, соціального захисту тих, хто його потребує.

Зичемо Вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Висловлюючи безмежну вдячність за ваші подвижницькі зусилля, не маємо сумніву, що вони будуть подвоєні у ході реалізації масштабних соціальних програм, зігріті співчуттям і любов’ю до ближнього.

Хай невичерпною буде чиста криниця ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у справі, яка перетворилася на вашу нелегку, але щасливу долю.
Сердечно бажаємо успіхів і натхнення у вашій відповідальній та благородній справі. Міцного здоров'я, щастя, добра і злагоди вам і вашим родинам. Хай найвищою нагородою для вас завжди буде людська шана і подяка.

З повагою, від імені громади,  селищний голова Микола МОСКАЛЕНКО