Шановні клієнти служби зайнятості!

Дата: 05.11.2021 13:17

Миколаївщина знаходиться у червоній зоні епідемічної небезпеки!

НАДАННЯ ПОСЛУГ КЛІЄНТАМ (безробітним та роботодавцям) Миколаївської обласної служби зайнятості з 08.11.2021 року здійснюється ДИСТАНЦІЙНО будь-якими засобами комунікації  (телефонний зв'язок, електронні засоби тощо).

У зв’язку з тим, що обслуговування та надання послуг з пошуку роботи здійснюється дистанційно, тому зареєстрований безробітний відповідно до його Індивідуального плану працевлаштування у спосіб, погоджений з кар’єрним радником, ПОВИНЕН САМОСТІЙНО підтвердити НАМІР перебування у статусі безробітного та поінформувати про заходи, які НИМ ВЖИТІ з метою працевлаштування та виконання рекомендацій наданих кар’єрним радником.

Звертайтеся до свого кар’єрного радника засобами телефонного чи електронного зв’язку.

Для оперативного розв'язання питань, що входять до компетенції фахівців служби зайнятості, звертайтеся до працівників Врадіївської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості за електронною адресою:
jobcentr-vradi@ocz-mk.gov.ua або за телефонами:   (05135) 9 61 91, 9 66 08, 9 61 06, 9 61 85.

Працюємо з Вами та для Вас!