Платформа AREMA»: профвідбір претендентів на вакансії з використанням цифрових технологій

Дата: 08.11.2021 09:59

Миколаївська обласна служба зайнятості одна з семи, яка бере участь у пілотному проєкті професійного відбору на замовлення роботодавця з використанням програмного продукту «Модель взаємодії бізнесу і освіт «Платформа AREMA» ( arema.biz ).

«Платформа AREMA» – це платформа для виявлення рівня компетентності, відбору персоналу, поліпшення показника індексу здоров'я та працевлаштування. Ключовим завданням проєкту є сприяння ефективному працевлаштуванню безробітних, а також підвищити якість укомплектування вакансій за визначеними працедавцем критеріями шляхом використання у процедурі професійного відбору цифрових технологій.
     АТ «Укрпошта», яке в умовах модернізації потребує оперативного укомплектування вільних робочих місць, стане одним із перших роботодавців області пошук працівників якому буде здійснюватись із застосуванням програмного продукту «Платформа AREMA». Саме про це йшлося під час зустрічі директора АТ «Укрпошта» Єгора Косорукова та директора Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитра Оборонька.
     Таким чином, застосовуючи новітні технології у професійному доборі працівників, зокрема програмного продукту «Платформа AREMA» робота служби зайнятості виходить на новий, більш якісний щабель надання працедавцям посередницьких послуг.