Відзначення грамотами аграріїв Врадіївської громади до Дня працівників сільського господарства України

Дата: 19.11.2021 15:03

Фото без описуВ нашій державі вже стало доброю традицією у третю неділю листопада відзначати День працівників сільського господарства України. Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Тож сьогодні, 19 листопада 2021 року, напередодні свята, відбулася зустріч селищного голови Миколи Москаленка, заступників селищного голови Ірини Гончаренко, Юри Ханагяна з керівниками фермерських господарств Врадіївської селищної ради.

За вагомий внесок у розвиток аграрної галузі, особистий внесок у розвиток територіальної громади та з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства України, селищний голова Микола Москаленко нагородив Грамотою Врадіївської селищної ради:
приватне підприємство «Елізіум – Агро» на чолі з керівником ЧЕРНЕЦЬКИМ Віктором Андрійовичем;
- фермерське господарство «Стелла-Макс» на чолі з директором МАКСИМЕНКОМ Максимом Віталійовичем;
- приватно-орендне сільськогосподарське підприємство «Явір» на чолі з директором ЯРОВЕНЧУКОМ Василем Володимировичем;
- приватне підприємство «Семсер» на чолі з директором СЕМІГОЮ Сергієм Васильовичем;
- фермерське господарство «Террофарм» на чолі з головою ГАРТОМ Вільгельмом Йосиповичем;
- фермерське господарство «Стойка В.В.» на чолі з головою СТОЙКОЮ Валерієм Васильовичем;
- фермерське господарство «Агрослава» на чолі з головою ЯНІШЕВСЬКИМ Валерієм Юхимовичем;
- фермерське господарство «Лідер» на чолі з головою КРИЛЕМ Федором Миколайовичем;
- фермерське господарство «Оазис» на чолі з директором Колісніченком Артемом Васильовичем;
- фермерське господарство «Рідний край – В» в особі заступника фермерського господарства Віктора Анатолійовича Буряченка;
- МИХАЛЬЧЕНКА Миколу Володимировича - фізичну особу-підприємця;
-ТКАЧЕНКА Валентина Анатолійовича – заступника директора з земельних питань товариства з обмеженою відповідальністю «ТАС Агро Південь».

Керівництво громади щиросердечно привітали присутніх зі святом, висловили подяку за невтомну працю, взаєморозуміння, підтримку та людяність, значний внесок у розвиток агропромислового комплексу нашої громади та побажали міцного здоров’я, радості, щоб щедра осінь обдаровувала своїми плодами, приносила в кожну родину достаток, злагоду та щастя.