Засідання комісії для нагородження до Дня місцевого самоврядування
Сьогодні, 22 листопада 2021 року, під головуванням секретаря селищної ради Віталія Ростова відбулося засідання комісії з визначення кандидатур для занесення на Дошку Пошани Врадіївської селищної ради та кандидатур для нагородження Почесними грамотами, Грамотами та Подяками Врадіївської селищної ради.
На комісії розглядали питання відзначення Дня місцевого самоврядування та розгляд кандидатур для нагородження Почесними грамотами, Грамотами та Подяками Врадіївської селищної ради та питання визначення кандидатур для представлення до нагородження до Дня місцевого самоврядування Миколаївською обласною радою, Миколаївською облдержадаміністрацією та Первомайською районною радою.
В ході засідання членами комісії прийнято рішення надати свої пропозиції щодо кандидатур до нагородження, для подальшого їх ухвалення на наступному засіданні комісії.