Відбулося проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

Дата: 23.11.2021 15:46

Фото без опису23 листопада 2021 року у Врадіївській селищній раді відбулося проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста земельного відділу Врадіївської селищної ради та головного спеціаліста відділу культури, мистецтва та туризму Врадіївської селищної ради.

Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на сайті Врадіївської селищної ради.

Конкурсна комісія під головуванням секретаря селищної ради Віталія Ростова розглянула подані документи для участі у конкурсі від претендентів на вакантні посади. Усі документи були подані у відповідності із законодавством та кандидати були допущені до участі у конкурсі.

Після закінчення часу, відведеного на складання іспиту, відбулася перевірка відповідей та їх оцінювання всіма членами конкурсної комісії.

За результатами перевірки були визначені переможці конкурсного відбору. Конкурсною комісією було прийнято рішення рекомендувати для призначення Марину Загарію на посаду головного спеціаліста земельного відділу, Аллу Лопух на посаду головного спеціаліста відідлу мистецтва, культури та туризму, як таких, що успішно склали іспит.