Свічкова хода на вшанування пам'яті жертв Голодоморів

Дата: 27.11.2021 15:49

Остання субота листопада об’єднує не лише всіх українців світу, але й все людство у жалобі. Цього дня ми схиляємо голови перед нашими співвітчизниками — жертвами тоталітарного режиму та згадуємо трагедію вселенського масштабу, коли тихою смертю вимирали цілі сім’ї чесних українських трударів.

Сьогодні, 27 листопада 2021 року, у Врадіївці  відбулася  свічкова хода – на знак пам’яті  жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947років. В скорботному заході взяли участь керівництво громади, представники структурних підрозділів Врадіївської селищної ради, керівники місцевих підприємств та установ. Врадіївчани організованою колоною з колосками та свічками в руках пройшли від адмінбудівлі селищної ради до пам’ятного знаку,  хвилиною мовчання вшанували мільйони людей, які  загинули в страшні роки голодоморів.

Запаліть свічку – збережіть пам'ять…