Привітання селищного голови з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2021 08:00

Фото без описуШановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України!  Дорогі ветерани!

Від щирого серця вітаю вас з 30-річницею з дня створення національних Збройних Сил!

Відвага, хоробрість, мужність, неймовірний патріотизм та невтомна жага до перемоги – усе це сьогодні про наших славних захисників. День Збройних сил України, який щорічно відзначають 6 грудня, зараз набув особливого змісту. Українці усвідомили справжнє значення і цінність поняття «воїн» – це справжній Герой, надійний захисник, патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність – не порожній звук. Хлопці довели, що українська армія сильна духом, має надійний тил і готова боронити свою державу!

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Їх подвиг житиме вічно та слугуватиме взірцем чесного й самовідданого служіння Вітчизні.

Висловлюю щиру вдячність воїнам, які повсякденно зміцнюють обороноздатність держави, підвищують бойову готовність військових частин, сумлінно виконують свій професійний та громадський обов’язок.

Нехай і надалі у вашій нелегкій, але такій необхідній Україні службі, ніколи не вичерпується сила духу, відданість народу, енергія для досягнень і перемог .

Бажаю всім українським військовослужбовцям успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, богатирського здоров’я,  сімейного щастя, Божого Благословення та звершення всіх мрій і побажань!

З повагою, від імені громади,
селищний голова Микола МОСКАЛЕНКО