Участь керівництва громади в онлайн-форумі «Актуальні питання розвитку громад»

Дата: 10.12.2021 16:01

Фото без опису10 грудня 2021 року селищний голова Микола Москаленко, секретар селищної ради Віталій Ростов, заступник селищного голови Іван Коломійчук взяли участь у Всеукраїнському онлайн-форумі місцевого самоврядування «Актуальні питання розвитку громад», приурочений Дню місцевого самоврядування.

Організатором форуму виступила Всеукраїнська асоціація громад у партнерстві з Міністерством розвитку громад та територій України. В ході проведення заходу відбувався зв’язок за допомогою ZOOM між студією у м. Києві та ZOOM-точками в приміщеннях громад для прямого спілкування керівництва центральних органів виконавчої влади, народних депутатів України з головами, депутатами, членами виконкомів, старостами, посадовими особами органів місцевого самоврядування.

Спікерами зазначеного заходу були представники державної влади: Олександр Корнієнко Сергійович, народний депутат, Перший заступник Голови Верховної Ради України; Чернишов Олексій Михайлович, Міністр розвитку громад та територій України; Профільні заступники Міністра розвитку громад та територій України; Безгін Віталій Юрійович, народний депутат, Голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування; Заблоцький Мар'ян Богданович, народний депутат, Голова підкомітету з питань місцевих податків і зборів Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики; Сольський Микола Тарасович, народний депутат, Голова Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики; Шуляк Олена Олексіївна, народний депутат, Заступниця голови Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування; Копанчук Олена Євгенівна, народний депутат, Заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.