Конкурс на кращий соціальний проєкт "Будуємо країну без бар'єрів разом!"

Дата: 13.12.2021 08:23

Фото без описуНайкращі ініціативи та успішні кейси, реалізовані в громадах на території України, шукають у Міністерстві соціальної політики. Тут з 10 грудня до 8 лютого оголошують конкурс на кращий соціальний проект / ініціативу у межах виконання Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

Метою проєкту є виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих в громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини.

За результатами конкурсу, визначать та відзначать громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері. Крім того, створять єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформують базу партнерів та громадських діячів.

Заявка на участь в конкурсі проєктних ініціатив Міністерства соціальної політики

“Будуємо країну без бар’єрів разом”

ПІБ учасника;
Місце роботи, посада;
Назва установи/організації;
Контакний номер телефону.

Категорія (залишити необхідне):

• освіта в соціальній сфері;
  • медичне забезпечення соціальних категорій населення;
  • ІТ сервіси для поліпшення надання соціальної послуги;
  • культура/мистецтво для реалізації соціальних потреб громадян;
  • правове забезпечення;
  • соціальне (соціальновідповідальне) підприємництво;
  • державне врядування (найкраща практика органу місцевого самоврядування для забезпечення осіб з інвалідністю, постраждалих від домашнього насильства, одиноких, літніх людей послугами);
  • реабілітація або оздоровлення;
  • спорт;
  • наукові розробки та дослідження, корисні моделі.

Назва ініціативи/проекту:

Проєкт/ініціатива реалізована (так/ні):

Опис:

Мета:

Вплив ініціативи на розвиток соціального середовища:

Соціальний проєкт/ініціативу надіслати до департаменту соціального захисту населення на адресу initiate_msp@ukr.net до 25 січня 2022 року.

Підбиття підсумків відбудеться 25 лютого 2022 року. Переможці отримають медіапідтримку у вигляді промороликів, найкращі ініціативи та практики будуть зібрані в збірці соціальних ініціатив, також буде визначено найбільш соціальноспрямовану громаду.