Співчуття з приводу смерті Павла Івановича Назарука

Дата: 14.12.2021 10:51

Колектив Врадіївської селищної ради, виконавчий комітет та депутатський корпус висловлюють щирі співчуття депутату Врадіївської селищної ради Олександру Назаруку з приводу непоправної втрати – смерті батька – Павла Івановича Назарука.

Фото без опису

Павло Іванович присвятив все життя лікарській справі. З 1971 по 1985 рік працював лікарем-хірургом Врадіївської ЦРЛ. З 1985 по 1997 рік головним лікарем Врадіївського району. З вересня 1997 року по вересень 1998 року працював хірургом Первомайської ЦМЛ. З вересня 1998 року по 31.01.2012 року працював головним лікарем Врадіївського району. З 01.02.2012 року по 27.06.2019 року працював завідувачем хірургічно-гінекологічного відділення. В 2007 році йому присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».

Серце Павла Івановича перестало битися на 77 році життя. Він пройшов земний шлях з добром у серці до людей, з любов’ю до своєї справи, завжди в потрібну хвилину приходив на допомогу. У пам’яті всіх, хто його знав, назавжди залишиться світлий образ хорошого лікаря, щирої та доброзичливої людини!

Висловлюємо щирі співчуття усім рідним і близьким Павла Івановича Назарука. Хай Господь Бог дасть Вам та Вашій родині сил і терпіння пережити цей тяжкий період, а світла пам’ять про дорогу Вам людину назавжди залишиться у Ваших спогадах та серцях.

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи....