Вітаємо з Днем народження!

Дата: 24.12.2021 08:00

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ТЕТЯНУ ВОЛОДИМИРІВНУ КРУТЕНКО - СПЕЦІАЛІСТА-ДІЛОВОДА С.ВЕЛИКОВЕСЕЛЕ, БОБРИК, МАКІЄВО, НОВООЛЕКСІЇВКА!

В цей радісний і світлий день народження хочемо побажати Вам всього найкращого, міцного здоров’я, життя довге й щасливе, удачі у всіх Ваших справах і здійснення всіх найпотаємніших бажань! Нехай Вас завжди оточують тільки доброзичливі люди, хай кожен день повниться гарним настроєм, задушевними зустрічами і плідною працею! Затишку і тепла у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя — в серце!

З повагою, селищний голова Микола МОСКАЛЕНКО та колектив працівників Врадіївської селищної ради