Народний депутат України Максим Дирдін подарував спортивні куртки школярам футбольної команди «Сокіл»

Дата: 24.12.2021 09:16

Фото без опису22 грудня 2021 року в рамках робочого візиту Народний депутат Максим Дирдін та голова Первомайської РДА Сергій Саковський відвідали Врадіївську районну гімназію, де провели цікаву зустріч зі шкільною футбольною командою «Сокіл» та її тренером Олександром Мовчаном.

Для підтримки та розвитку місцевого спорту, від шанувальника футболу – Максима Дирдіна, особисто було вручено спортивні куртки для гравців команди «Сокіл»  з побажанням подальших перемог та успіхів у навчанні й спорті. Задоволені футболісти на знак вдячності продемонстрували депутату свої найкращі ігрові вміння та навички.

Учнівський, батьківський та педагогічний колективи гімназії щиро вдячні Народному депутату України Максиму Дирдіну за такий необхідний подарунок. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Вашу  підтримку і за часточку душі, подаровану дітям!