Привітання селищного голови з новорічними святами

Дата: 31.12.2021 15:10

Шановні жителі Врадіївської громади! У переддень Нового Року прийміть мої найщиріші вітання з прийдешніми святами!

Фото без опису

Жодні свята не дарують нам стільки світлих надій, такого передчуття щастя, як Новий рік та Різдво. Це особливий і магічний для кожного з нас час — збережені в пам’яті спомини з дитинства: новорічна ялинка, подарунки, теплі зустрічі з рідними і близькими, колядування, Вечеря, веселі щедрівки...

Нехай прийдешній 2022 рік принесе усім нам мир, спокій, впевненість у майбутньому та додасть нових сил для втілення найзаповітніших мрій!

Хай множаться щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком ваші оселі, а зимові свята подарують радісний настрій та приємні зустрічі.

Бажаю, щоб Новий рік став для всіх роком добрих змін, а для України – роком миру, зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!

Міцного вам здоров`я, сімейного благополуччя, достатку та любові!

Миру і Божої благодаті в кожен дім!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою, селищний голова Микола Москаленко