Вітаємо з Днем народження!

Дата: 03.01.2022 09:51

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ОЛЬГУ ІВАНІВНУ БІЛУ - ДИРЕКТОРА ВРАДІЇВСЬКОГО ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ!

3 січня святкує свій День Народження добра людина, гарна жінка, прекрасний фахівець своєї справи - Ольга Іванівна Біла - директор Врадіївського історико-краєзнавчого музею. В  цей чудовий зимовий  день від усього серця бажаємо Вам здійснення всіх мрій! Нехай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність. Нехай життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, а в оселі Вашій панують світло і злагода,  в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача. Зичимо Вам  добра, міцного здоров’я на довгі роки, щастя, успіху, невичерпних сил, плідної та натхненної праці. Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваше серце, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю!

З повагою, селищний голова Микола МОСКАЛЕНКО та колектив працівників Врадіївської селищної ради