Вітаємо з Днем Народження!

Дата: 13.01.2022 08:00

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СВІТЛАНУ БОРИСІВНУ ЛОГОНЮК  ІНСПЕКТОРА С.КРАСНОПІЛЬ, КРАСНІВКА, ЗИМНИЦЬКЕ, ВЕСЕЛИЙ ЛАН, ФЕДОРІВКА, ШЕВЧЕНКО!

Фото без опису

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди та миру! Нехай надія, віра і любов супроводжують завжди Вас, а добрий ангел оберігає від усіх невдач. Кожен новий день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення. Нехай кожне сьогоднішнє привітання з Днем народження зарядить Вас позитивом і енергією, а всі побажання неодмінно здійсняться! Добра, миру та благополуччя сьогодні та повсякчас!

З повагою, селищний голова Микола МОСКАЛЕНКО та колектив працівників Врадіївської селищної ради