Відбулися народні гуляння Меланки та Василя

Дата: 13.01.2022 16:56

Фото без описуНапередодні Старого Нового року, українці традиційно відзначають Щедрий вечір. Морозного вечора 13 січня 2022 року біля головної ялинки селища відбулися народні гуляння Меланки та Василя.

Різдвяні пісні, відомі щедрівки та святковий настрій дарували усім працівники Будинку культури та вихованці Будинку дитячої творчості, закликаючи жителів і гостей громади приєднатися до святкування і проведення театралізованого дійства.

Не обійшлося свято і без традиційних героїв Маланки, Василя, Кози та Циганки, які веселили присутніх на святі, ворожили і віншували гарними привітаннями.

Сподіваємось, що всі побажання та засівання були сказані в добрий час, і нашу громаду та її жителів чекатиме щедрий на добро рік!