Привітання селищного голови зі святом Богоявлення

Дата: 19.01.2022 08:00

Фото без описуДорогі земляки! 19 січня ми відзначаємо третє й завершальне велике свято Різдвяно-Новорічного циклу – свято Богоявлення (Водохреща або Йордан), яке знаменує величну подію в історії християнства – хрещення Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа.

Хрещення, пов’язане з основою життя ? водою, ? один з найдревніших і значущих християнських свят. Вважається, що саме в цей день Бог приходить у світ і благословляє на добрі справи.

У цей особливий, наповнений святістю день, мені б хотілося побажати Вам гармонії, душевного умиротворення і спокою. Нехай цей святковий день стане для всіх нас знаком духовного оновлення та затвердження в свідомості кожного твердої впевненості і надії на щасливе майбутнє.

Нехай цілюща йорданська вода змиє зневіру і різні болячки, зцілить кожного духовно і тілесно, хай додасть сили і натхнення до щоденних добрих справ.

Бажаю кожному з нас здійснення всіх надій і благих починань, миру, добра і любові.
Христос Хрещається!

З повагою, селищний голова Микола МОСКАЛЕНКО