Зустріч Народного Депутата України Максима Дирдіна з жителями Нововасилівського старостинського округу
Сьогодні, 12 лютого 2022 року, відбулась зустріч жителів Нововасилівського старостинського округу із Народним Депутатом України Максимом Дирдіном. На зустрічі також були присутні депутат Миколаївської обласної ради Віталій Порхун, начальник відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Первомайської РДА Сергій Бондарчук, помічник Народного Депутата України Євген Цушко, селищний голова Микола Москаленко.
В ході проведення зустрічі було обговорено можливості залучення фінансової підтримки з державного, обласного бюджетів на розвиток сільської місцевості.
До учасників зустрічі звернулась староста, Світлана Тлуста, із пропозиціями стосовно розвитку Нововасилівського старостинського округу, а саме: встановлення дитячого майданчика в селі Новоолексіївка; купівля інтерактивних дошок для Нововасилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів; купівля ковшу для прибирання снігу для трактору МТЗ. Вищезазначені пропозиції були підтримані.