Традиційний щорічний турнір з волейболу пам`яті воїна-афганця Павла Федоровича Еладі

Дата: 17.02.2022 16:42

Фото без опису12 лютого в спортивному залі Врадіївської ЗОШ №1 відбувся традиційний щорічний турнір з волейболу пам`яті воїна-афганця Павла Федоровича Еладі, який у травні  1987 року був відправлений в Афганістан та загинув там 23 липня 1988 року.

Участь у турнірі прийняли 6 команд: Врадіївська районна гімназія ( сформована повністю з учнів районної гімназії), ЗОШ №3 (сформована з випускників та колишніх учнів школи), ЗОШ №1 (сформована з випускників школи), дві команди з Новопавлівки та команда Миколаївки.

Перед початком турніру до присутніх звернувся заступник селищного голови Іван Коломійчук , привітавши присутніх з початком змагань та побажавши перемоги сильнішим!

Що зігріває душу так це те що це не просто гра у волейбол, це щось більше, це не просто питання спортивної честі, це питання пам`яті. Адже за для участі у змаганнях гравці Новопавлівки та інших команд зїжджалися з інших міст. Сам турнір пройшов на високому рівні, з великою кількістю запеклих поєдинків, яскравих ігрових моментів та емоційних взлетів. Величезна подяка за вклад та проведення змагань вчителю фізичного виховання Врадіївської ЗОШ №1 Кушніренку Олегу Петровичу.

За підсумками турніру у напруженій боротьбі перемогу виборала команда Миколаївки яка посунула з п`єдесталу минулорічних переможців команду ЗОШ №1 яка задовольнилася другим місцем, команда Новопавлівки на третій сходинці.

Іван Олександрович Коломійчук продовжив добру  традицію родини, адже його батько більше як 20 років був незмінним спонсором турніру пам`яті Павла Еладі, та став спонсором цьогорічного турніру. Призери були відзначені грамотами та фінансовими нагородами, а переможці команда Миколаївки ще і перехідним кубком.