Вітаємо з Днем Народження!
Дата: 22.02.2022 08:05
Кількість переглядів: 794
ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДМИТРА ВІКТОРОВИЧА ЦИХОНЮ – ДЕПУТАТА ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ!
Ми бажаємо Вам відмінного здоров’я та невичерпної спраги до життя. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Бажаємо, щоб кожна мить була повна надії, а поряд завжди були щирі однодумці й вірні друзі. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події та благородні справи! Хай збудуться всі Ваші плани і надії, а в домі завжди будуть добро і радість.
З повагою, селищний голова Микола МОСКАЛЕНКО та колектив працівників Врадіївської селищної ради